Screenworks 408, 22 Highbury Grove N5 2ER
+447912546674
0
Office 408, Screenworks, 23 Highbury Grove, N5 2ER, London
+44 7912 546674

Limited Sirketler

İster kendi başınıza, ister bir ekibin parçası olarak veya sizin için çalışan başkalarıyla çalışıyor olun.
Bir limited şirket olarak, hesaplarınızı yönetmek, tek bir tüccarın veya ortaklığın hesaplarından biraz daha zor olabilir.

Hesaplarda, kurumlar vergisi beyannamelerinde, defter tutma, bordro ve KDV iadelerinde tıkanmak yerine. Öyleyse Manes Co Accountancy’deki olağanüstü ekibin işleri yönetmeyi çok daha kolay hale getirmesine izin verin. Gelirinizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmak için size uzman tavsiyesi ve eksiksiz rehberlik sunuyoruz. Yasaların izin verdiği kadar az vergi öderken

Şirketinizin doğru kurulduğundan emin olun
Yıllık şirket hesaplarınızı hazırlayın
Gerekirse periyodik muhasebenizi hazırlayın
Tüm KDV, vergi ve yıl sonu iadelerinizi tamamlayın
Vergi pozisyonunuzu ve ne kadar çekebileceğinizi anladığınızdan emin olun
Çalışanlarınız varsa üç aylık PAYE ve yıllık PAYE getirilerini hesaplayın
Kurumlar vergisi ve öz değerlendirme vergi beyannamelerinizi sıralayın
Kendinizi bir limited şirket olarak kurduysanız veya işinizi kurmak için yardıma ihtiyacınız varsa, işiniz ne olursa olsun. O zaman hesaplarınızı basit ve anlaşılır tutmanıza yardımcı olabiliriz.

Manes & Co Yeminli Mali Müşavirlik olarak, bir limited şirkette sorumluluk almanın endişe verici olabileceğini biliyoruz. Hizmetlerimiz, yükümlülükleriniz ve para çekme işlemleriniz üzerinde stres yapmanıza gerek kalmamasını sağlar. Ayrıca tüm HMRC yazışmaları ile ilgileniyoruz ve hangi işlemi yapmanız gerektiği konusunda size tavsiyelerde bulunuyoruz. Son teslim tarihlerine uymanıza yardımcı oluyoruz, böylece yolunuza çıkan kötü cezalar olmayacak.

Çalışanlar
Çalışanlarınız varsa, defter tutma işleminizi çok daha basit hale getirmek için üç aylık PAYE ve yıllık PAYE getirilerini hesaplamak için sizinle birlikte çalışacağız. Harika finansal tavsiyemiz ve planlama yardımımızla şirketinizin potansiyelini her zaman en üst düzeye çıkarmak için çalışıyoruz. Bizimle, KDV kaydınız, üç aylık KDV iadeleriniz ve korkunç kendi kendine değerlendirme vergi beyannamesi halledilir ve her şeyi basit ve yönetimi kolay hale getirir.

Bizi Arayın