Screenworks 408, 22 Highbury Grove N5 2ER
+447912546674
0
Office 408, Screenworks, 23 Highbury Grove, N5 2ER, London
+44 7912 546674

Maaş Bordrosu

Kendi işinize sahip olmanın en büyük streslerinden biri çalışanlarınıza ödeme yapmaktır.
Manes Co Accountancy’de, bordro hizmetlerinizde sizin için zor işleri yapıyoruz. Böylece işinizin daha önemli yönlerine konsantre olmanızı sağlar.

Bordro, zamanında ve hatasız olması gerektiğinden yanıltıcı olabilir. Manes Co Muhasebe’de bordro uzmanlarımız sizi tüm ince ayrıntılardan geçirir. Bu nedenle, bordroyu işiniz için bir esinti haline getirmeye yardımcı olur.

Size sunduğumuz Bordro Hizmetleri:
Zaman çizelgeleri, maaş, fazla mesai ve ikramiye gibi tüm temel ödeme detaylarının işlenmesi.
P45-P46 marş ve çıkış işleme.
Vergi ve Ulusal Sigorta hesaplamaları.
Yasal Hastalık Ödeneğinin (SSP) işlenmesi
Yasal Annelik Ücreti’nin (SMP) işlenmesi.
Kazanç emirlerinin, emekli maaşlarının ve öğrenci kredilerinin eklenmesi.
Net ücretin hesaplanması.
Periyodik bordroyu basit terimlerle özetlemek için tam raporlar.
RTI gönderimi
Tam otomatik kayıt hizmeti.
Her çalışan için bir maaş bordrosu sağlıyoruz. Bunlar size e-posta ile gönderilebilir veya doğrudan çalışanınıza veya dağıtım için size postalanabilir. Küçük bir ek ücret karşılığında, her çalışana maaş bordrosunu doğrudan göndermeyi ayarlayabiliriz.

Tüm bu Bordro Hizmetlerinin yanı sıra, biz de:
HM Gelir ve Gümrük ödemeleri konusunda size tavsiyelerde bulunun.
Tüm devlet dairelerinden ve çalışanlarınızdan gelen tüm muhabirler ve sorularla ilgilenin.
BACS tarafından süreç çalışanlarınız öder (ek ücret uygulanır).
Tam RTI gönderme hizmeti.
Bordro ile uğraşmanın işinizden çok fazla zaman ayırdığını düşünüyorsanız veya baş ağrısından bıktıysanız, Manes Co Accountancy ihtiyacınız olan şirkettir. Canlı genç profesyonellerden oluşan coşkulu ekibimiz, bordro uzmanlarıdır. Yani bir daha asla yasal hastalık ücretini hesaplamak veya öğrenci kredisi kesintileriyle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız!

Küçük işletme bordro hizmetlerimiz, size mümkün olan en ısmarlama ve uygun maliyetli küçük işletme bordro hizmetini sunmak için bütçenizi ve gereksinimlerinizi karşılamak için çalışabileceğimiz anlamına gelen sorunsuz ödeme seçenekleri sunar.

Tüm küçük işletme bordro ihtiyaçlarınız için ideal olan verimli bordro bürosu hizmetimiz. Bu nedenle, cazip düşük ücretlerimiz Manes Co Accountancy’yi şirketiniz için ideal bir seçenek haline getiriyor.

Daha fazla bilgi veya zorunlu olmayan teklifiniz için bugün Manes Co Accountancy ile iletişime geçin ve daha parlak bir iş geleceğine giden yolu görün.

Genel olarak, küçük işletme bordro hizmetleri size çeşitli şekillerde fayda sağlayabilir. Bordro sağlayıcınızı seçmeden önce, mevcut olan farklı küçük işletme bordro hizmetleri ve sundukları çözümler hakkında araştırma yapmak için zaman ayırmanız önemlidir, örneğin yüksek kalite sunma konusunda kanıtlanmış bir sicile sahip olan Manes Co Accountancy gibi. her şekil ve büyüklükteki işletmelere hizmet.

Bizi Arayın