Screenworks 408, 22 Highbury Grove N5 2ER
+447912546674
0
Office 408, Screenworks, 23 Highbury Grove, N5 2ER, London
+44 7912 546674

Ücret Koruma Sigortası

Manes Co Accountancy’de müşterilerimize ücret koruması vergi inceleme hizmeti sunuyoruz.
Geleneksel olarak vergi incelemeleri stresli bir dönemdir. Müdahalecidirler ve bireyler için olmasalar bile işletmeler için pahalıdırlar. HMRC’ye uyması istenen belgelerin bulunması ve ardından teslim edilmesi saatler sürebilmektedir. Küçük işletmeler için zaman değerlidir ve bunların hepsi sizin alt satırınızdan çıkar. Ve bu onun sonu bile değil; takipler, toplantılar, müfettişlerle konuşma. Bu uzun zaman alır. Çok paraya mal oluyor (tipik olarak 2.000 £ ‘dan fazla).

Vergi İnceleme Hizmeti
İşte bu yüzden yeni vergi inceleme hizmetimizi başlattık. Hizmet, bir soruşturmanın maliyetini azaltmaya yardımcı olmak için oluşturulmuştur. İşletmeniz bir araştırma veya soruşturma için seçilirse. O zaman Manes Co Muhasebe sizin için HMRC’ye yanıt vererek işinizi savunacaktır. Daima her türlü yazışmayla ilgilenir, davanızı hazırlar. Ardından, davanızı savunmak, mümkün olan en iyi sonucu hızlı ve etkili bir şekilde organize etmek ve müzakere etmek.

Soruşturmaların çözülmesi aylar alabilir. Böylece, neden sizin için (ve sizinle birlikte – sizin tarafınızda) çalışmaya hazır bir muhasebeciye sahip olduğunuzu anlayabilirsiniz. Aslında büyük bir maliyet tasarrufu olabilir.

HMRC Vergi İncelemeleri
Ama hepsi bu değil. HMRC geçtiğimiz günlerde bu yıl için temel amacının soruşturmalardan daha fazla para toplamak olduğunu belirtti. 2017 için hedef 27 milyar £ ve bunu yapmak. Bu, HMRC’nin işgücünün neredeyse yarısının bu özel soruşturma koluna ayrıldığını içerir. Bu, işletmeleri her zamankinden daha fazla araştıran memur demektir.

HMRC, araştırmaları daha sorunsuz hale getirmek için bir Kurumsal Veri Merkezine yatırım yaptı. (EDH) Böylece toplanan tüm bilgiler tek bir yerde olabilir. Daha önce verilerin depolandığı 11 ayrı ambar yerine. Şimdi daha fazla soruşturmanın olması şaşırtıcı değil.

Bizi Arayın